Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aesculap Technical Service

Zespół Działu Regeneracji składa się z osób, które nabyły swoje praktyczne doświadczenie w naszej fabryce i są w stanie naprawić wszystkie rodzaje instrumentów. Naprawiamy również urządzenia produkowane przez firmę Aesculap. W zakresie naszych usług znajdą Państwo również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny pomp infuzyjnych produkowanych przez firmę BBRAUN.

 
 Regeneracja instrumentów chirurgicznychProfesjonalna naprawa i konserwacja instrumentów chirurgicznych i stomatologicznych wykonanych zarówno ze stali nierdzewnej jak i galwanizowanych. Profesjonalna regeneracja to nie tylko ostrzenie i czyszczenie, to pełen zakres prac przywracających bezpieczeństwo i pełną funkcjonalność niemal wszystkich instrumentów chirurgicznych.
więcejwięcej

 Serwis urządzeńSerwis ATS składa się z techników, którzy przeszli kompleksowe szkolenie z zakresu naprawy sprzętu produkowanego przez firmę Aesculap w centrali firmy w Tuttlingen.
więcejwięcej
 
 Serwis pomp infuzyjnychW zakresie naszych usług znajdą Państwo również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny pomp infuzyjnych produkowanych przez firmę BBRAUN.
więcejwięcej
 
  Aesculap Technical Service jest integralną częścią firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o. producenta narzędzi chirurgicznych oraz autoryzowanego dystrybutora jednego z największych i najlepszych firm na świecie firmy Aesculap GmBH wchodzącego w skład koncernu BBraun.

Aesculap Technical Service (ATS) jest certyfikowany Systemem Zapewnienia Jakości, odpowiadający zarówno normom ISO-9001 jak i ISO 13485. Certyfikat na wyżej wymieniony system został nadany przez jedną z najbardziej wymagającą z firm a mianowicie TÜV  Product Service GmbH, Niemcy.
więcejwięcej