Przedstawiciele medyczni Aesculap Chifa

CHIRURGIA
Bernard Thiele

tel.kom. +48 784 997 057

bernard.thiele@bbraun.com

 

ENDOSKOPIA

Piotr Wasilewski

tel. kom. +48 608 623 398

piotr.wasilewski@bbraun.com

 

ORTOPEDIA
Zbigniew Szumiński
Szczecin
tel/fax +48 91 484 08 34
tel.kom. +48 602 414 872
zbigniew.szuminski@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA
Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com

 

WETERYNARIA

Tomasz Kobus

tel. kom. +48 539 956 935

fax +48 61 44 20 280

tomasz.kobus@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE
Piotr Renard
Szczecin
tel.kom. +48 602 105 117
piotr.renard@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA

Artur Małecki

tel.kom. +48 784 523 269

artur.malecki@bbraun.com

 

KARDIOLOGIA + PORTY NACZYNIOWE

Paulina Plucińska

tel.kom. +48 600 413 844

paulina.plucinska@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA I KRĘGOSŁUP

Jacek Łukaszyk

Nowy Tomyśl 

tel. kom. +48 668 631 659

jacek_tomasz.lukaszyk@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA
Bernard Thiele

tel.kom. +48 784 997 057

bernard.thiele@bbraun.com

Anna Kamieniczna

tel. kom. +48 696 059 704

anna.kamieniczna@bbraun.com

 

HC

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Małgorzata Putiatycka
tel.kom. +48 696 418 520
malgorzata.putiatycka@bbraun.com

PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA
Małgorzata Putiatycka

tel.kom. +48 696 418 520
malgorzata.putiatycka@bbraun.com 

PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP
Marlena Krawczuk - Perz
tel.kom. +48 600 208 322
marlena.krawczuk-perz@bbraun.com