Przedstawiciele medyczni Aesculap Chifa

CHIRURGIA I CHIRURGIA LAPAROSKOPOWA
Piotr Dudek
Częstochowa
tel/fax +48 34 372 12 43
tel.kom. +48 602 307 599
piotr.dudek@bbraun.com

 

ORTOPEDIA
dr Dorota Jabłońska
Rzeszów

tel.kom. +48 600 201 286

dorota.jablonska@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA
Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com

 

WETERYNARIA

Tomasz Kobus

tel.kom. +48 539 956 935

fax. +48 61 44 20 280

tomasz.kobus@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE

Jolanta Kontek-Bonat

Lublin tel/fax + 48 81 742 01 84

tel.kom. +48 602 414 880

jolanta.kontek-bonat@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA

Robert Pałęcki
tel. kom. +48 660 613 819
robert.palecki@bbraun.com
 


KRĘGOSŁUP

Mariola Koczura

tel. kom. +48 +48 795 406 949

mariola.koczura@bbraun.com 

 

NEUROCHIRURGIA

Piotr Dudek
Częstochowa
tel/fax +48 34 372 12 43
tel.kom. +48 602 307 599
piotr.dudek@bbraun.com

 

KARDIOLOGIA

Jarosław Połeć

Bielsko-Biała

tel/fax +48 33 8120012 

tel.kom. +48 606 391 253

jaroslaw.polec@bbraun.com

 

HC

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Zbigniew Dzieciuch
tel.kom. +48 664 739 333
zbigniew.dzieciuch@bbraun.com

PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA
Andrzej Ejzak
tel.kom. +48 602 414 855
andrzej.ejzak@bbraun.com

PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP
Sławomir Krupka
tel.kom. +48 795 150 382
slawomir.krupka@bbraun.com