Przedstawiciele medyczni Aesculap Chifa

CHIRURGIA
Piotr Dudek
Częstochowa
tel/fax +48 34 372 12 43
tel.kom. +48 602 307 599
piotr.dudek@bbraun.com

 

ENDOSKOPIA

Monika Grzywaczewska
Katowice

tel/fax +48 32 702 95 56

tel.kom. +48 602 414 852

monika.grzywaczewska@bbraun.com  

 

ORTOPEDIA
Piotr Dudek
Częstochowa
tel/fax +48 34 372 12 43
tel.kom. +48 602 307 599
piotr.dudek@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA
Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com

 

WETERYNARIA

Tomasz Kobus 

tel.kom. +48 539 956 935

fax. +48 61 44 20 280

tomasz.kobus@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE/ HEMOSTATYKI/ STAPLERY/ SIATKI
Ewa Plucińska
Sosnowiec
tel/fax +48 32 298 01 13
tel.kom. +48 604 420 039
ewa.plucinska@bbraun.com

 

Eliza Herman
Czeladź
tel/fax +48 32 261 97 12
tel.kom. +48 606 380 103
eliza.herman@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA
Grzegorz Kusiak

tel.kom. +48 696 058 329

grzegorz.kusiak@bbraun.com

 

KARDIOLOGIA
Małgorzata Krawczyk

Zabrze
tel.kom. +48 600 201 689

malgorzata.krawczyk@bbraun.com

 

Jarosław Połeć

tel.kom. +48 606 391 253

jaroslaw.polec@bbraun.com

 

NEUROCHIRUGIA I KRĘGOSŁUP

Jakub Hacura

Katowice
tel.kom. +48 795 591 139
jakub.hacura@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA
Piotr Dudek
Częstochowa
tel/fax +48 34 372 12 43
tel.kom. +48 602 307 599
piotr.dudek@bbraun.com

 

HC

 

PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP
Adrian Wolny
tel.kom. +48 662 066 889
adrian.wolny@bbraun.com

 

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE

 

Północny Śląsk:

Zbigniew Dzieciuch

tel.kom. +48 664 739 333

zbigniew.dzieciuch@bbraun.com

 

Południowy Śląsk:

Robert Baścik

tel.kom. +48 605 745 361

robert.bascik@bbraun.com