Przedstawiciele medyczni Aesculap Chifa

CHIRURGIA LAPAROSKOPOWA
Monika Grzywaczewska
Mirków
tel.kom. +48 602 414 852
monika.grzywaczewska@bbraun.com

 

ORTOPEDIA
Piotr Dudek
Częstochowa
tel/fax +48 34 372 12 43
tel.kom. +48 602 307 599
piotr.dudek@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA
Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE/ HEMOSTATYKI/ STAPLERY/ SIATKI
Ewa Plucińska
Sosnowiec
tel/fax +48 32 298 01 13
tel.kom. +48 604 420 039
ewa.plucinska@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA
Krzysztof Szczepaniak

tel.kom. +48 539 971 488

krzysztof.szczepaniak@bbraun.com

 

KARDIOLOGIA
Małgorzata Krawczyk

Zabrze
tel.kom. +48 600 201 689

malgorzata.krawczyk@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA I KRĘGOSŁUP

Jakub Hacura
Katowice
tel.kom. +48 795 591 139
jakub.hacura@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA

Piotr Dudek
Częstochowa
tel/fax +48 34 372 12 43
tel.kom. +48 602 307 599
piotr.dudek@bbraun.com

 

HC
LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Aneta Kaczyńska
tel.kom. +48 784 515 992
aneta.kaczynska@bbraun.com


PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA
Adam Stricker
tel.kom. +48 668 320 501
adam.stricker@bbraun.com
 


PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP
Agnieszka Stachera

tel.kom. +48 795 538 030
agnieszka.stachera@bbraun.com