Przedstawiciele medyczni Aesculap Chifa

CHIRURGIA LAPAROSKOPOWA
Jacek Wierzchoń

Lublin
tel.kom. +48 882 171 507

jacek.wierzchon@bbraun.com 

 

Iwona Zagrodniczek
Lublin
tel. kom. +48 698 620 090
iwona.zagrodniczek@bbraun.com  

 

ORTOPEDIA
dr Dorota Jabłońska
Rzeszów
tel/fax +48 17 863 46 66
tel.kom. +48 600 201 286
dorota.jablonska@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA
Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com

 

WETERYNARIA

Tomasz Kobus

tel.kom. +48 539 956 935

fax. +48 61 44 20 280

tomasz.kobus@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE
Jolanta Kontek-Bonat
Lublin
tel/fax +48 81 742 01 84
tel.kom. +48 602 414 880
jolanta.kontek-bonat@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA

Część północna:
Sebastian Chmielewski

tel. kom. +48 660 612 552

sebastian.chmielewski@bbraun.com


Część południowa:
Robert Pałęcki (część południowa)
tel. kom. +48 660 613 819
robert.palecki@bbraun.com

KARDIOLOGIA

Katarzyna Fronc-Wieczorska

Lublin

tel.kom. +48 664 117 268

katarzyna.fronc-wieczorska@bbraun.com

 

KRĘGOSŁUP

Mariola Koczura

tel. kom. +48 795 406 949

mariola.koczura@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA
Jacek Wierzchoń

Lublin
tel.kom. +48 882 171 507
jacek.wierzchon@bbraun.com

 

HC

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Zbigniew Dzieciuch
tel.kom. +48 664 739 333 

zbigniew.dzieciuch@bbraun.com

 

PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA
Andrzej Ejzak
tel.kom. +48 602 414 855
andrzej.ejzak@bbraun.com

PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP
Sławomir Krupka
tel.kom. +48 795 150 382
slawomir.krupka@bbraun.com