Przedstawiciele medyczni Aesculap Chifa

 ENDOSKOPIA

Monika Grzywaczewska

tel/fax +48 32 702 95 56

tel.kom. +48 602 414 852

monika.grzywaczewska@bbraun.com  

 

ORTOPEDIA, CHIRURGIA

Radosław Górski
Wrocław
tel/fax +48 71 303 10 19
tel.kom. +48 602 414 871
radoslaw.gorski@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA
Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com


WETERYNARIA

Tomasz Kobus

tel.kom. +48 539 956 935

fax. +48 61 44 20 280

tomasz.kobus@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE
Agnieszka Harhala
tel.kom. +48 664 918 607

agnieszka.harhala@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA
Krzysztof Szczepaniak

tel.kom. +48 539 971 488
krzysztof.szczepaniak@bbraun.com

 

KARDIOLOGIA
Małgorzata Krawczyk

Zabrze
tel.kom. +48 600 201 689

malgorzata.krawczyk@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA I KRĘGOSŁUP

Jakub Hacura

Katowice

tel. kom. +48 795 591 139

jakub.hacura@bbraun.com

 

Jacek Łukaszyk

Nowy Tomyśl 

tel. kom. +48 668 631 659

jacek_tomasz.lukaszyk@bbraun.com 

 

NEUROCHIRURGIA

Piotr Patkowski
tel.kom. +48 660 69 81 18
piotr.patkowski@bbraun.com

 

HC

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Aneta Kaczyńska

tel.kom. +48 784 515 992
aneta.kaczynska@bbraun.com


PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA
Adam Stricker
tel.kom. +48 668 320 501
adam.stricker@bbraun.com  


PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP
Agnieszka Stachera

tel.kom. +48 795 538 030
agnieszka.stachera@bbraun.com