Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kontakt

Product Managerowie

Kontakt

 

Chirurgia:


Maciej Szyfter
| tel. kom: +48 698 650 031
| e-mail: maciej.szyfter@bbraun.com
» Narzędzia chirurgiczne
» Systemy kontenerowe

 

Anna Kamieniczna
| tel. kom: +48 696 059 704
| e-mail: anna.kamieniczna@bbraun.com
» Neurochirurgia i Systemy Napędowe

 

Jakub Hacura

| tel. kom: +48 795 591 139

| e-mail: jakub.hacura@bbraun.com

» Chirurgia kręgosłupa

 

___________________

Ortopedia:

 

dr Andrzej Kochman
Specjalista ds. osteosyntezy i endoprotez stawu biodrowego
| tel. kom: +48 608 609 892
| e-mail: andrzej.kochman@bbraun.com

 

Mateusz Kuzdak

Specjalista ds. Medycyny Sportowej

| tel. kom: +48 602 414 888

|e-mail: mateusz.kuzdak@bbraun.com

 

Grzegorz Rajewski
Specjalista ds. endoprotez stawu kolanowego i nawigacji
Poznań
| tel./fax: +48 61 8409308
| tel. kom: +48 602 498 413
| e-mail: grzegorz.rajewski@bbraun.com

___________________

Materiały szewne, siatki przepuklinowe i specjalności do zamykania ran:

 

Anita Karpik

| tel. kom: +48 784 997 132
| e-mail: anita.karpik@bbraun.com
» Product Manager - materiały szewne, produkty hemostatyczne, produkty specjalistyczne

 

Sylwia Przybysz-Roszczyniała
| tel. kom: +48 602 105 112
| e-mail: sylwia.przybysz@bbraun.com
» Marketing Manager - materiały szewne, siatki przepuklinowe

 

Karol Kossak

| tel./fax: +48 58 732 50 24
| tel. kom: +48 602 498 290
| e-mail: karol.kossak@bbraun.com
»Product Manager - Ureas

 

Agnieszka Szarycz

| tel.kom: +48 784 990 973

| e-mail: agnieszka.szarycz@bbraun.com

 »Junior Product Manager

___________________

HC:

 

Pawel Wakulicz
| tel. kom: +48 602 414 878
| e-mail: pawel.wakulicz@bbraun.com
» Produkty jednorazowe
» Regionalna Anestezjologia
» Wkłucia centralne i obwodowe
» Urologia

 

Dariusz Łukaszyński
| tel. kom: +48 604 420 029
| e-mail: dariusz.lukaszynski@bbraun.com
» Płyny infuzyjne
» Akcesoria

 

Małgorzata Kędzierska
| tel. kom: +48 602 105 118
| e-mail: malgorzata.kedzierska@bbraun.com
» Pompy infuzyjne: strzykawkowe i objętościowe
» Akcesoria

 

Maciej Stawny
| tel. kom: +48 602 414 884
| e-mail: maciej.stawny@bbraun.com
» Żywienie poza- i dojelitowe

» Produkty farmaceutyczne

 

Paweł Węgrzyn
| tel. kom. +48 698 645 186
| e-mail: pawel.wegrzyn@bbraun.com
» Farmacja

___________________

 

Porty Naczyniowe, Protezy Naczyniowe:

 

Bartłomiej Majer
| tel. kom. +48 602 414 858
| e-mail: bartlomiej.majer@bbraun.com

___________________

Dezynfekcja:

 

Paweł Krupop

| tel. kom: +48 602 260 898
| e-mail: pawel.krupop@bbraun.com

>> OPM/ Infection Control

 

 

Aleksandra Bornakowska
| tel. kom: +48 602 321 459
| e-mail: aleksandra.bornakowska@bbraun.com

 >> OPM/ Stomia

___________________

 

Kardiologia:

 

Wioletta Wakulicz

| tel.kom. +48 602 748 335

| e-mail: wioletta.wakulicz@bbraun.com

>> Zestawy sprzętu jednorazowego użytku z obłożeniem pola operacyjnego
>> Hemodynamika

 
Maria Chęcińska
Product Manager ds Angioplastyki Wieńcowej i Obwodowej

| tel.kom. +48 698 417 677

| e-mail: maria.checinska@bbraun.com