Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kontakt

Kierownicy

Kontakt

Dyrektor Handlowy Aesculap Division
Tomasz Wysocki
| tel.: +48 61 44 20 100

| e-mail: info.acp@bbraun.com

 

Dyrektor Handlowy Hospital Care Division

Mirosław Sęk

| tel: + 48 606 330 529

| e-mail: miroslaw.sek@bbraun.com

 

Dyrektor Handlowy Dywizji OPM

Piotr Borowski

| tel: +48 602 105 103

| email: piotr.borowski@bbraun.com

 

KIEROWNICY DZIAŁÓW

 

Kierownik Działu Materialów Szewnych

Tomasz Wysocki (zastępstwo)

| tel.: +48 61 44 20 100

| e-mail: info.acp@bbraun.com

 

Kierownik Działu Neurochirurgii i Syst. Kręgosłupowych
Piotr Patkowski

| tel.: +48 660 698 118
| e-mail: piotr.patkowski@bbraun.com

 

Kierownik Działu Chirurgii
Przemysław Gontar

| tel.: +48 600 442 174
| e-mail: przemyslaw.gontar @bbraun.com

 

Kierownik Działu Kardiologii

Izabela Korbanek
| tel. kom: +48 608 438 548
| e-mail: izabela.korbanek@bbraun.com

 

Kierownik Działu Dezynfekcji

Piotr Wronowski

| tel. kom: +48 795 470 377

| e-mail: piotr.wronowski@bbraun.com

 

Kierownik Działu Ortopedii
Joanna Małyska
| tel. kom: +48 602 414 863
| e-mail: joanna.malyska@bbraun.com

 

Region Centralny
(województwa: mazowieckie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie)

Krzysztof Kuc
| tel. kom: +48 602 414 860
| e-mail: krzysztof.kuc@bbraun.com

 

Region Południowy
(województwa: śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie)

Tamara Górecka-Werońska

| tel. kom: +48 606 380 015
| e-mail: tamara.gorecka@bbraun.com

 

Region Zachodni
(województwa: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie)

Izabela Neumann-Czajka
| tel. kom: +48 602 105 121
| e-mail: izabela.neumann-czajka@bbraun.com